Спеціальна пропозиція на FIAT

Експерт з фінансування

orp_leasing_1

Спеціальна пропозиція на FIAT

Отримуйте фінансування від 0% річних
Валюта фінансування – USD* Валюта фінансування – UAH
Ставка 0% Ставка 0%
Аванс 30% Аванс 60%
Строк лізингу 12 місяців Строк лізингу 12 місяців

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

Аванс від 25%
Строк фінансування до 60 місяців.
Вибір валюти фінансування – UAH, USD, EUR
Вибір графіка платежів – класичний, ануїтет, дегресія, сезонний.
Клієнти – приватні особи, компанії, приватні особи-підприємці.
У графік платежів ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені на весь строк всі обов’язкові платежі при купівлі авто: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСЦПВ на весь термін фінансування.

ПЕРЕВАГИ ФІНАНСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ULF FINANCE

Вибір оптимального продукту Стандарт – мінімальні початкові витрати. Експрес – оформлення послуги без надання фінансових документів
Принцип «єдиного вікна» Ви підписуєте єдиний договір фінансового лізингу, вирішенням всіх інших питань (реєстрація та зняття з обліку, сплата державних податків та зборів, страхування авто) займається ULF Finance.
Сервісна підтримка Послуга ULF Асистанс протягом усієї співпраці: лінія підтримки 24/7 на дорогах Україні, урегулювання страхових випадків та захист Ваших інтересів у страховій компанії.

ПРО КОМПАНІЮ

ULF Finance (ТОВ «Український лізинговий фонд») працює на фінансовому ринку України з 2011 року. За 5 років компанія досягла провідних позицій на ринку лізингу. На сьогодні кожен 5-ий автомобіль, придбаний у лізинг, фінансується ULF Finance. Пропонуємо комплексну послугу фінансування автотранспорту незалежно від його типу, марки та вартості. Кожен клієнт може знайти оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий лізинг, фінансовий лізинг з сервісом, оперативний лізинг, зворотний лізинг, фінансування авто з пробігом після лізингу.

*Валюта фінансування USD означає фінансування в UAH з прив’язкою до курсу USD. Під ставкою 0% слід розуміти ставку від 0,000001% річних. Одноразова комісія 2,5%. Умови фінансування залежать від строку лізингу та розміру авансу. Спеціальні умови поширюються на весь модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Fiat. Спецпропозиція діє. по всій території України. Не є публічною офертою. Фінансує ТОВ «Український лізинговий фонд». Свідоцтво Держфінпослуг ФЛ №458 від 11.03.2014 р. Детальну інформацію можна дізнатися у представниківкомпанії.

Спеціальна пропозиція на FIAT Отримуйте фінансування від 0% річних