Ducato названий «Кращою автомобільної базою року для автобудинків» в дванадцятий раз поспіль

Ducato названий «Кращою автомобільної базою року для автобудинків» в дванадцятий раз поспіль

Довга низка міжнародних нагород для Ducato, героя бренду Fiat Professional триває. Уже дванадцятий раз поспіль він був названий «Краща база для автобудинків 2019 року», вигравши у багатьох дуже шанованих конкурентів. Престижна нагорода була вручена читачами спеціалізованого німецького журналу «Promobil», який протягом більше 25 років є ключовим орієнтиром для тенденцій в секторі автобудинків.
Остання важлива нагорода підтверджує довіру клієнтів до Ducato як ідеальної базі для проведення дозвілля, підтверджуючи цю видатну італійську історію успіху на дорогах світу. Не випадково, це унікальна база, народжена з чіткою ціллю стати будинком на колесах в постійно зростаючому секторі. Крім того, в 2018 році кількість нових реєстрацій зросла більш ніж на 10% в порівнянні з попереднім роком, що є ще одним доказом того, що автобудинки є більш ніж коли-небудь «стимуляторами способу життя», що дозволяють насолоджуватися свободою поїздок куди завгодно, коли завгодно, і не тільки як автомобілі для вихідних.

Ducato виробляється на заводі «Sevel» в Валь-ді-Сангро в Італії, найбільшому заводі з виробництва легких комерційних автомобілів в Європі. Компанія «Sevel» отримала, прагнучи до досконалості, срібний рівень World Class Manufacturing і займає площу понад 1 200 000 квадратних метрів. Понад 297 000 автомобілів зійшло з заводу Sevel в 2018 році, побивши власний рекорд виробництва четвертий рік поспіль зі збільшенням на 46% за останні шість років. Цей успіх пов’язаний з 37-річним досвідом. З 1981 року його чудові особливості удосконалювалися і перетворили Ducato в справжнього законодавця мод, що випускається в більш ніж 13 000 варіантах і продається в більш ніж 80 країнах світу. Одним словом, це глобальна модель і еталон категорії. Крім того, база Fiat Professional Ducato для автобудинків була розроблена у співпраці з провідними європейськими виробниками автобудинків, щоб запропонувати найкращі комплексні рішення для бази та для житлового відсіку.

Тридцять сім років успіху

Тридцять сім років тому Ducato революціонізував сегмент легких комерційних автомобілів, і революція все ще триває. Нинішнє шосте покоління має найбільше корисне навантаження в секторі. Виключно збалансоване шасі та спеціальні підвіски для автофургонів забезпечують безпеку і динамічну поведінку в будь-яких дорожніх умовах. Велика кількість активних і пасивних захисних пристроїв забезпечують спокій за кермом, навіть з сім’єю на борту, ніколи не економлячи на комфорті.

Сьогодні три з чотирьох проданих в Європі автобудинків базуються на Ducato, і за останні десять років 500 000 сімей вибрали Ducato для своїх автобудинків. Це лідерство відображає здатності бестселера Fiat Professional управляти розвитком автобудинків, передбачаючи потреби користувачів з самого початку. Не дивно, що перша автомобільна база Ducato стала важливим кроком вперед з технічної точки зору для адаптації до специфічних потреб транспортних засобів для відпочинку. Першим був передній привід і поперечний двигун, щоб звільнити корисний простір позаду кабіни. З покоління в покоління кожен Ducato впроваджував інновації, спрямовані на поліпшення транспортних засобів для відпочинку з точки зору можливості трансформацій для техніків і з точки зору зручності використання для користувачів кемперів. Не випадково, що база для кемперів Ducato завжди розвивалася, починаючи з спільних розробок з найбільшими європейськими виробниками автобудинків, пропонуючи їм час від часу спеціальні, більш низькі і більш легкі рами, ширшу колію, кабіну з роздільним і посиленим дахом, квадратну форму, розроблену для найбільш широкого використання, і, в цілому, оптимальні пропорції обсягів і дуже вигідне співвідношення між механічними розмірами і використовуваним простором. Ducato завжди пропонував модульність, керованість і універсальність – особливості, які визначали його успіх разом з постійними інноваціями, розумними рішеннями, націленими на поліпшення якості життя на борту, наприклад, обертові капітанські стільці.

Ducato – це «Leader in freedom» (лідер в свободі)

Свобода – це обіцянка клієнтам, що Fiat Professional завжди буде поруч при вирішенні будь-якої проблеми, з якою вони можуть зіткнутися під час відпустки. Ducato також є лідером, тому що бренд пропонує унікальну, неперевершену серію спеціальних послуг для світу автобудинків. Протягом багатьох років база для кемперів Ducato постійно вдосконалювалася в напрямку продукту, а також у розвитку послуг, які спрямовані на тих, хто подорожує в кемперах. Здатність вислуховувати клієнтів – яка починається в Центрі обслуговування клієнтів і триває в майстернях Fiat Professional – дійсно не тільки дозволяє ефективно реагувати на поточні потреби, а й передбачити їх.

Основне припущення полягає в тому, що покупка автобудинку означає покупку відпустки, а не тільки автомобіля. З цієї причини концепція обслуговування простягається від підтримки продукту до догляду за клієнтами у відпустці, постійно підтримуючи з ними зв’язок. Зокрема мова йде про велику спеціалізовану мережу, розташовану впродовж маршрутів, якими найбільш часто користуються власники автобудинків, компетентний і знаючий Центр обслуговування клієнтів для всіх власників кемперів і допомогу на дорогах, яка завжди напоготові по всій Європі і за її межами.

Двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень, користувачі автобудинків можуть зателефонувати в спеціальний Центр обслуговування клієнтів і поговорити з одним з двадцяти послів бренду Fiat Camper на своїй рідній мові. Місія послів полягає в тому, щоб якомога швидше вирішувати проблеми клієнтів, взаємодіючи з ними і координуючи свої дії з усіма зацікавленими сторонами, щоб забезпечити постійний діалог під знаком розуміння і досвіду. Тому віддані члени команди постійно навчаються і удосконалюються. Вони відвідують великі європейські галузеві виставки, щоб бути в курсі тенденцій і уважно стежити за світом автобудинків.
Служба підтримки клієнтів все більшою мірою інтегрується з наданням допомоги на дорогах і в майстернях: всі користувачі автобудинків можуть розраховувати не менш ніж в 44 різних країнах двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень на телефонну допомогу, яка надасть оновлену інформацію про терміни і методи ремонту замовнику, а також надасть активну підтримку майстерням, щоб полегшити пошук несправностей і забезпечити швидку доставку запасних частин.

Цей повний спектр послуг, адаптованих до потреб клієнтів автобудинків, також включає обов’язкове продовження міжнародної гарантії Maximum Care Camper, яка поширюється на всі механічні та електричні компоненти Ducato, пропонуючи різний термін дії. Користувачі автобудинків Ducato можуть розраховувати на більш як 6 500 СТО Fiat Professional, обладнаних для обслуговування і ремонту кемперов на базі Ducato, включаючи більше 1800 спеціалізованих центрів допомоги Fiat Camper.

Протягом багатьох років Fiat Professional стежить за тими, хто подорожує на кемперах і надає їм цінну допомогу, що підтверджується щорічною участю у більш ніж десяти спеціалізованих автосалонах по всій Європі, спеціалізованим веб-сайтом www.fiatcamper.com, який налічує в середньому в місяць понад 86 000 відвідувань, сторінкою Facebook «Fiat Ducato Camper», яка налічує більше 60 000 шанувальників, а з цього року також абсолютно новою сторінкою Instagram FiatPro4RV. Крім того, Fiat Professional інвестує час і ресурси в постійне вдосконалення спеціалізованих продуктів і послуг, створених у співпраці з Mopar, еталонним брендом з надання послуг, обслуговування клієнтів, продажу оригінальних запчастин та аксесуарів для брендів FCA.

Нова ідентичність

Ducato Fiat Professional – це «Leader in Freedom», тому що перевага продуктів і послуг гарантує максимальну гнучкість і свободу для користувачів. Це позиціонування було закріплено завдяки діям і заходам, які доступні завдяки контактам з клієнтами, в тому числі в сфері комунікацій: від десяти міжнародних виставок, в яких бренд бере участь щороку, до реклами в основні засоби масової інформації в десяти різних країнах Європи.
Цей рік ознаменував собою подальший крок вперед в цьому напрямку, завдяки створенню всередині бренду Fiat Professional нового фірмового стилю «Fiat Professional For Recreational Vehicles», анонсованого на автосалонах, починаючи з  салону в Дюссельдорфі в серпні минулого року, щоб це раз підтвердити своє лідерство і спеціалізацію в даній категорії.

Турин, 14 січня 2019 р.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті