Hовий Fiat Qubo

Hовий Fiat Qubo

Дизайн екстер’єру зберігає оригінальний характер і динамічні характеристики моделі: у нього високі фари для ідеальної видимості: внесені корективи роблять його ще більш привабливим і сучасним. У нього нові передній бампер і решітка радіатора, також як і двері багажника. Вибір кольору кузова збагачений двома новими кольорами: бронзовим Bronzo Magnetico і блакитним Azzurro Libertà. Нові також легкосплавні диски з алмазним шліфуванням: 15-дюймові поліровані і 16-дюймові чорні глянцеві, і 15-дюймові ковпаки. В цілому, дизайн виграє своєю простотою, оригінальністю форм та деякими деталями, які додаються до типових особливостей цієї моделі: поряд з вантажомісткістю, дійсно, серед характеристик Qubo виділяються зручність посадки і оглядовість. Рецепт, який оновлюється, залишаючись вірним концепції, яка привела до створення Qubo – її ідея підсумована в гаслі «Simple Status». Автомобіль в повсякденному використанні простий, функціональний в будь-якій ситуації, завдяки практичним і інтелектуальним рішенням. Все це підкреслюється динамічним і оригінальним стилем.

Оригінальна концепція моделі поєднує в собі виняткову модульність – 16 різних конфігурацій сидінь –з раціональністю і правильною формою інтер’єру. Корисний простір є винятковим за обсягом і гнучкістю використання: місткість багажного відділення складає 330 літрів до полиці (250 літрів для версії на метані) з задніми сидіннями в нормальному робочому положенні і може становити цілі 2500 літрів (висота до даху, задні сидіння прибрані). Автомобіль зі складеним сидінням переднього пасажира (опція)такожздатний вмістити предмети довжиною до 2,5 метрів. Це справжній рекорд, враховуючи, що загальна довжина автомобіля складає всього 3,9 метра, і найкращий прикладефективного використання простору.

Салон був перероблений, і завдяки впровадженню нових елементів відрізняється сьогодні оригінальним дизайном і технологіями. Рульове колесо, перероблене і тепер з новою глянцево-чорною декоративною накладкою, може мати на спицях елементи управління для радіо і доступне з шкіряним оздобленням, також як важіль і чохол механічної коробки передач. На приладовій панелі представлена нова графіка із заднім підсвічуванням для кращої видимості. Була оновлена також внутрішня обшивка в плані тканини і кольору, а на версіях Lounge і Trekking приладову панель прикрашає центральна глянсова чорна декоративна накладка. Серед нововведень інтер’єру виділяється інформаційно-розважальна система з MP3 радіоз 5-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, також доступним з системою супутникової навігації, і який завжди включає в себе Bluetooth, потокове аудіо, входи USB / AUX, шість динаміків і елементи управління на кермі.

Лінійка двигунів здатна задовольнити будь-які вимоги. Доступні двигуни: бензиновий 1.4 Fire без наддуву 77 к.с., двопаливний1.4 NaturalPower 70 к.с. на бензині і метані і два турбодизельних 1.3 MultiJet II 95 і 80 к.с., останній також доступний з роботизованою 5-ступінчастою коробкою передач DualogicTM, щоб підсилити задоволення від водіння, завдяки оптимізації витрат палива і викидів.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті