Новий Fiat Professional Ducato Minibus

Новий Fiat Professional Ducato Minibus

Ducato Minibus, може мати 14 або 17 місць (включаючи водія). Він завершує лінійку, призначену для транспортування людей, в якій нещодавно дебютувала 9-місна версія Shuttle. Зокрема, нова модель підтверджує придатність бестселера Fiat Professional для всіх завдань, пов’язаних з перевезенням пасажирів: ідеальний для готелів і спортивних клубів, для міських і заміських пересувань, для туризму на середні та дальні відстані, він також ідеально підходить для трансформацій компаніям, що спеціалізуються в галузі мобільної допомоги. Коротше кажучи, немає жодної професійної діяльності або потреби в мобільності, яку не міг би задовольнити новий Ducato Minibus.

Більш детально, Ducato Minibus має колісну базу 4035 мм в парі з піднятим дахом (H2) і має дві різні довжини кузова: 5998 міліметрів (L4) для 14-місцевої версії або 6363 міліметра (L5) для 17-місцевої версії. Обидві версії є автомобілями категорії М2 із загальною допустимою вагою 4,3 тонни. За запитом, наявна базова версія, що має затвердження N2, без внутрішнього обладнання за кабіною водія, яку можна легко обладнати, наприклад, для транспортування інвалідів.

Загальним для різних комплектацій нового Ducato Minibus є блискучий 2,3-літровий турбодизель, сертифікований по Euro 6, здатний завдяки технології MultiJet видавати потужність 150 к.с. Крім того, також в лінійці Minibus доступний двигун CNG Natural Power з низьким впливом на навколишнє середовище, який працює на метані і здатний видавати 140 к.с. потужності і максимальний крутний момент 350 Нм – дієва альтернатива класичному дизельному двигуну.

Пасажирські сидіння нового Ducato Minibus розташовані в чотири ряди (L4) або п’ять рядів (L5). У варіанті (L5) останній ряд сидінь можна зняти, щоб збільшити завантажувальний простір. У комплектаціях «Medium» і «Top» все сидіння обтягнуті міцною коричневою тканиною з флока і оснащені триточковими ременями безпеки і вбудованими підголівниками. Підлокітники з боку проходу складаються. У базове устаткування входять денне і нічне освітлення салону на світлодіодах, нагрівач Webasto і додатковий нагрівач для пасажирського салону, датчики тиску в шинах, бічна підніжка для полегшення входу і виходу і фронтальна система клімат-контролю.

Fiat Professional Ducato Minibus пропонує ще більше комфорту для водія і пасажирів в комплектації «Top». Пакет включає в себе пасажирські сидіння з відкидною до 13 градусів спинкою, багажну полицю з кожного боку, відсіки для зберігання речей і індивідуальні світлодіодні лампи, динаміки, індивідуальні вентиляційні отвори і дві зарядні станції USB для кожного ряду сидінь.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті