Світова прем'єра Ducato Electric - FCA Importers - Fiat Professional

Новини

Світова прем’єра Ducato Electric

25 July 2019

190701_Fiat-Professional_Ducato-Electric

Під час заходу, присвяченого новому Ducato MY2020, еволюції бестселера, який протягом 38 років задовольняв весь спектр потреб бізнесу, бренд Fiat Professional вперше продемонстрував світові Ducato Electric – повністю електричну версію BEV (Battery Electric Vehicle), яка надійде в продаж в 2020 році і буде працювати спільно з Ducato Natural Power на природному газі, доповнюючи пропозицію щодо альтернативного палива.

Ось так новий Ducato процвітає на шляху еволюції, яка ніколи не зупинялася протягом майже сорока років: відмінна продуктивність і екологічність, а також сильний акцент на TCO (сукупна вартість володіння), щоб найкращим чином задовольнити різні потреби кожної професійної місії, а також самий великий асортимент для автомобіля «all forward» –  витончений і впізнаваний стиль і передові технології.
Такий же підхід у Ducato Electric, першої повністю електричної моделі Fiat Professional, розробленої і створеної відповідно до найпередовіших стандартів якості концерну FCA.

Ducato Electric був задуманий і розроблений на основі конкретного, детального вивчення реального використання власниками своїх автомобілів, на що пішов рік збору даних, який підтвердив, що більше 25% ринку вже віддає перевагу автомобілям «BEV» з точки зору використання, маршрутів, динаміки і продуктивності, і, отже, готові і чекають змін в мобільності.

Професіонали, що працюють в конкретних сферах бізнесу, мають хороші можливості, щоб бути першими в освоєнні цієї технології, враховуючи зростання онлайн-торгівлі, поштових та кур’єрських послуг, доставку готової їжі додому, місцевий транспорт, а також широку необхідність забезпечити доступ до міських центрів з постійно зростаючими обмеженнями руху для транспортних засобів на традиційному паливі.
Клієнти, вже зацікавлені в електричній мобільності сьогодні, – це ті ж самі клієнти, які в силу своїх специфічних завдань і, отже, в разі потреби, надають особливе значення TCO і, як правило, мають практично постійний маршрут, велику кількість робочих днів а році, але й досить низькі добові пробіги.

У відповідності зі своїм новаторським духом Ducato Electric має підтримку завдяки активній співпраці з клієнтами в рамках пілотних проектів, в які залучені деякі великі гравці галузі, щоб в повній мірі використовувати всю їх базу знань і визначити всі конкретні вимоги до експлуатації, які слід враховувати при індивідуальному підході і комплектації до кожної заявки. Завдяки такому підходу Fiat Professional прагне запропонувати комплексні рішення в області електричної мобільності, засновані на вивченні потреб в енергії, здатні не тільки охопити кожну окрему задачу, а й запропонувати рішення, починаючи від автомобілів і закінчуючи інфраструктурою, не забуваючи ні про один аспект світу послуг, все більш затребуваних сучасними вимогами мобільності.

Таким чином, Ducato Electric не тільки пропонує повну гаму версій, але і має варіанти розмірів акумуляторів з запасом ходу від 220 до 360 км (цикл NEDC) і різною комплектацією елементів живлення. Все в поєднанні з вражаючими характеристиками: швидкість обмежена до 100 км/год для оптимального використання енергії, максимальна потужність 90 кВт і максимальний крутний момент 280 Нм.

Більш того, нова електрична силова установка не шкодить сильним сторонам Ducato: найкраща в своєму класі вантажомісткість від 10 до 17 м3 і найкраще в категорії корисне навантаження до 1950 кг.

В цілому, Fiat Professional ефективно використовував свою технологічну спадщину і досвід для розробки електричної версії свого бестселера, відповідаючи потребам кожного професійного користувача і надаючи інновації, продуктивність і гнучкість відповідно до мантри Ducato «більше технологічності, більше ефективності, краще співвідношення ціна-якість», щоб запропонувати покупцям версію найефективнішого і універсального фургона на ринку з нульовим рівнем викидів.

Новий Ducato Electric – автомобіль без півзаходів: 100% Ducato, 100% Electric. Таким чином, він стане ключовим продуктом Fiat Professional в області електричної мобільності, особливо в процесі нинішнього переходу від традиційного «вибору автомобіля» до «вибору мобільності», заснованому на конкретних робочих і ділових факторах, оскільки рішення про покупку перемикається з «загальної вартості володіння» на «загальну вартість мобільності».

 

Турін, 1 липня 2019 р.

Останні новини від Fiat