Talento Cargo

ГЕНІАЛЬНІ БЕЗПЕКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Talento має останнє покоління бортових технологій і системи безпеки високого рівня в базовій комплектації для всіх версій: ABS з EBD (електронний розподіл гальмівного зусилля) і допомога при екстреному гальмуванні
ESC з Hill Holder і Traction + (допомога водію під час старту на підйомі).

Також можлива в якості опції система контролю стійкості причепа, яка гарантує ідеальну стійкість при буксируванні, а також бічні та віконні подушки безпеки.

Пропозицію Talento завершують системи допомоги при паркуванні: задні датчики паркування (тільки звукові) і камера заднього виду у внутрішньому дзеркалі.

HILL HOLDER

Ідеально підходить для старту на підйомі з максимальною легкістю, навіть при повному навантаженні. Hill Holder автоматично блокує автомобіль протягом декількох секунд без натискання на педаль гальма

Talento Cargo - фото | FiatProfessional

TRACTION

Система Traction покращує тягу автомобіля на найскладніших поверхнях з поганим зчепленням. В умовах низького зчеплення з будь-яким провідним колесом блок управління виявляє ковзання і гальмує його, передаючи крутний момент приводу на колесо з найкращим зчепленням. Таким чином, автомобіль веде себе більш комфортно, забезпечуючи кращу стабільність і керованість.

TSA

Система стабілізації причепа TSA* гарантує відмінну стійкість навіть при буксируванні. Якщо автомобіль ковзає, TSA автоматично модулює потужність двигуна і силу гальмування в кожному колесі, щоб забезпечити стійкість автомобіля і причепа.

Talento Cargo - фото | FiatProfessional

ESC

Система курсової стійкості ESC забезпечує виняткову зчеплення і стійкість, незалежно розподіляючи гальмівне зусилля на колеса при проходженні поворотів. Це запобігає ковзанню коліс, мінімізує ризик занесення автомобіля і гарантує відмінну тягу у всіх умовах.

Talento Cargo - фото | FiatProfessional

ABS з EBD та HBA

Антиблокувальна система гальмування
Вона є невід’ємною частиною гальмівної системи, яка заважає одному або декільком коліс блокувати та ковзати незалежно від умов поверхні дороги та інтенсивності гальмування, забезпечуючи контроль над автомобілем навіть під час аварійного гальмування.

Електронне розподіл гальмівного зусилля
Електронна система, невід’ємна частина гальмівної системи, розподіляє гальмівне зусилля між передньою та задньою осями для оптимізації ефективності у всіх ситуаціях водіння.

Гідравлічна система допомоги при гальмуванні
Система, інтегрована в ABS, визнає умови екстреного гальмування відповідно до швидкості роботи педалі гальма та гарантує додаткове гідравлічне гальмування, щоб підтримувати те, що забезпечується водієм. Це дозволяє швидшу і більш потужну роботу гальмівної системи

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Новий Talento пропонує всі необхідні бортові технології та функціональні можливості, такі як інформаційно-розважальна система Touch-Radio Nav 7″, яка включає в себе:

  • навігаційну систему Navteq
  • радіо FM / AM (+ DAB)
  • роз’єми USB і AUX для музичних файлів
  • телефон без використання рук за допомогою Bluetooth®

На Talento також доступні Radio Bluetooth® та Radio CD Bluetooth®, як з можливими опціями USB, так і AUX.
Кабіна практична і функціональна з величезною кількістю відсіків для зберігання речей: 90 літрів місткості завжди в межах досяжності і розумні рішення, такі як мобільний офіс (відсік під сидінням, інноваційне складне центральне сидіння, підставка для планшета і підставка для смартфонів).

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

З камерою заднього виду у внутрішньому дзеркалі

Talento Cargo - фото | FiatProfessional

RADIO NAV З СЕНСОРНИМ ЕКРАНОМ

Talento Cargo - фото | FiatProfessional

Повна мультимедійна система з керуванням на кермі:

  • Touchscreen 7 “Bluetooth-радіо (DAB як необов’язковий) для потокового аудіо та керування без рук
  • USB та AUX на інформаційній панелі для програвачів MP3
  • навігаційна система з дисплеєм 2D та 2.5D (Birdview)
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті