Модельний ряд комерційних автомобілей Fiat

Нові комерційні автомобілі в Україні: переваги моделей

Здебільшого компаніям потрібно мати в наявності хоча б один комерційний транспорт. Спочатку варто визначити, які саме автомобілі належать до цієї категорії та в чому їхня відмінність.

На законодавчому рівні транспортні засоби комерційного призначення — будь-яке судно, транспортний засіб чи рухомий склад залізниці, що використовуються в міжнародних перевезеннях для платного транспортування осіб або для платного чи безоплатного промислового чи комерційного транспортування товарів.

На практиці комерційним транспортом можна назвати авто, що використовується для ведення підприємницької діяльності. Тому з легкістю до комерційного транспорту можна віднести будь-який транспортний засіб: легкові автомобілі, спецтехніку, автобуси, автофургони та вантажівки.

Модельний ряд комерційного вантажно-пасажирського транспорту Fiat Professional

Fiat Professional — бренд та дочірня компанія корпорації STELLANTIS, що випускає на ринок вантажні та легкові комерційні авто, а також їхні пасажирські версії. Купуючи комерційний транспорт марки Fiat Professional, ви примножите доходи бізнесу, водночас не переплачуючи за споживання палива та експлуатацію транспортного засобу. Великий асортимент відповідає всім транспортним потребам.

 1. Ducato Goods Transport — вантажні комерційні авто.
  • Фургон — повністю обладнана пересувна майстерня, холодильне/ізотермічне обладнання, хороший варіант для перевезення харчових продуктів та ліків.
  • Вантажівка — вантажна платформа шириною 2 м і довжиною від 2,8 до 4,2 м, оброблена феноловими смолами, щоб забезпечити нековзну поверхню, бічні дошки виготовлені з алюмінієвих профілів, завдяки чому вони не деформуються.
 • Вантажівка-самоскид.

 

 1. Ducato Passenger Transport — комерційний вантажно-пасажирський транспорт. Crew Cab Van призначений для перевезення вашої команди (до 7 осіб). Високотехнологічне оснащення робить кожну подорож безпечною і для водія, і для пасажирів. А новий двигун Євро-6 забезпечує першокласні характеристики з максимально низьким споживанням палива.

 

 1. Ducato Conversion — бортовий фургон, міцна конструкція дає змогу завантажувати тяжкі вантажі в цілковитій безпеці, зручна установка і регулювання розміру кузова. Автомобіль-шасі — ідеально для перевезення екскаваторів, бетонозмішувачів, автоцистерн, а також устаткування для нафтогазового комплексу, гірничодобувної та лісозаготівельної галузей, будівництва, дорожнього та комунального господарств.

 

 1. Doblò Cargo — легкові комерційні авто, компактні зовні, просторі всередині. Низьке споживання палива, посилена підвіска і модернізована гальмівна система. Оптимальний варіант для задоволення всіх ваших робочих потреб. Можливі версії:
 • Фургон Standard Van
 • Фургон Maxi Van
 • Фургон з високим дахом
 • Фургон XL Van
  • Doblò WorkUp
 • Автомобіль-шасі з вантажною платформою

 

 1. Doblò Combi — легкові комерційні авто, універсальне рішення для пасажироперевезення (до 5 осіб) і транспортування товарів.

 

 1. Fiorino Van — легкові комерційні авто, компактні, маневрові та гнучкі. Вантажомісткість до 660 кг, зручний доступ до багажного відділення завдяки розкриттю задніх дверей на 180°.

 

 1. Fiorino Combi — компактний хетчбек для оперативного розв’язання робочих питань. Новий Fiorino Combi є ідеальним транспортним засобом для комфортного перевезення вашої бригади (до 5 осіб) та інструментів (до 170 кг вантажу).

 

 1. Talento Combi — оптимальний варіант для пасажироперевезення (до 9 осіб) з максимальним комфортом, може мати третій ряд місць, просторий інтер’єр та великий вантажний об’єм.

 

 1. Talento Cargo — комерційний вантажно-пасажирський транспорт, надзвичайно компактний і гнучкий. Перевагою є високий дах, що забезпечує збільшення вантажомісткості до 8,6 м3.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті